MIASTO DLA LUDZI - RUCH III
Dodane przez sorel21 dnia Luty 22 2017 13:59:19
KONSULTACJE NAJWYŻSZY CZAS ZACZĄĆ


KREVPublikujemy treść Naszego wniosku złożonego do Urzędu miasta, w którym domagamy się bezzwłocznego podjęcia konsultacji społecznych w sprawie przyszłości rynku. Został on złożony w dniu 21 lutego 2017 roku drogą mailową.


Czytaj treść wniosku


Rozszerzona zawartość newsa
KONSULTACJE NAJWYŻSZY CZAS ZACZĄĆ


KREVPublikujemy treść Naszego wniosku złożonego do Urzędu miasta, w którym domagamy się bezzwłocznego podjęcia konsultacji społecznych w sprawie przyszłości rynku. Został on złożony w dniu 21 lutego 2017 roku drogą mailową.Do:
Burmistrz Miasta Krasnegostawu
Sz.P. Hanna Mazurkiewicz
Plac 3-go Maja 29
22-300 Krasnystaw


WNIOSEK O BEZZWŁOCZNE PRZYSTĄPIENIE DO PIERWSZEGO ETAPU
KONSULTACJI SPOŁECZNYCH

W związku z informacją, która pojawiła się w mediach (w dniu wczorajszym, w wieczornym wydaniu Panoramy TVP Lublin) o zleceniu kolejnych ekspertyz stanu drzew, żądamy natychmiastowego rozpoczęcia pierwszego etapu konsultacji społecznych dotyczących rynku miejskiego, w ramach których zostanie przedstawiony, przedyskutowany, uzupełniony a być może na nowo określony przedmiot zlecenia. Wierzymy, że konsultacje społeczne na tym etapie pozwolą na uniknięcie potrzeby dokonywania kolejnych ekspertyz. Jednocześnie zaoszczędzą czas, co szczególnie ważne w zakresie ewentualnego zagrożenia wynikającego ze stanu któregoś z drzew. Wyrażamy gotowość do udziału w konsultacjach. Przypominamy jednocześnie, w imieniu mieszkańców Krasnegostawu: Nic o Nas bez Nas!