VIRIDIS / KREV
STRONA GŁÓWNA AKTUALNOŚCI DZIKA RZEKA POPiG KRE VIRIDISStyczeń 28 2021 11:12:26
EKOLOGIA:

> DZIKA RZEKA

> HERPETOFAUNA

> TRESURA STOP

> UMARŁE DRZEWA

KULTURA:
> OŻYWIĆ MIASTO

> OPUSZCZONE I ZAPOMNIANE

SPOŁECZEŃSTWO:
> MANIFEST

POLUB NAS NA FB
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 92
Nieaktywowany Użytkownik: 687
Najnowszy Użytkownik: ExpappyExteno
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Przygotowania do proklamacji Nowego Parku Miejskiego "Wzgórze Zamkowe"
MOŻNA? MOŻNA!

KREVPoniedziałkowym przedpołudniem KRE "VIRIDIS" ruszył z przygotowaniem terenu pod wtorkową Manifestację Kultury. Celem akcji było zamienienie fragmentu okolicy zaułka nadrzecznego w czyste i przyjazne mieszkańcom miejsce.
Obszar ten, od dawna niestety zaniedbywany i zapomniany stanie się jutro na kilka godzin kulturowym sercem naszego miasta.

Czytaj całość

Demokracja tu i teraz!
MANIFESTACJA KULTURY

KREVJuż we wtorek mieszkańcy Krasnegostawu będą mogli wziąć udział w nietypowym wydarzeniu jakim będzie Manifestacja Kultury. Akcja ta będzie mieszaniną elementów kulturalno-artystycznych, lokalnych wątków historycznych, jak i polem aktywności obywtelskiej.


Czytaj całość
Światowy Dzień Tybetu w Lublinie
MIEJSCE NA TYBET

KREV6 lipca po raz drugi w Lublinie odbył się Światowy Dzień Tybetu zorganizowany przez Krasnostawski Ruch Ekologiczny Viridis we współpracy z Przestrzenią Inicjatyw Twórczych Tektura.

Czytaj całość
Miasto ożywione teatralnie
OTWARTE OKNO NA TEATR

KREV20 i 21 czerwca Krasnostawski Ruch Ekologiczny "Viridis" oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. M. Konopnickiej w Krasnymstawie, w ramach akcji "Ożywić Miasto" zorganizowali wspólnie imprezę pod nazwą "Okno na teatr" mającą na celu zachęcenie Krasnostawian do aktywnego uczestnictwa w kulturze....

Czytaj całość

Wciąż ożywiają miasto
KRASNOSTAWSKIE KATHARSIS

KREVNie ustajemy w staraniach Ożywiania Miasta i otwieramy "Okno na teatr" by przeżyć "krasnostawskie katharsis" a wszystko to już 20 i 21 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury. Przenieś się z nami do świata teatru...


Czytaj całość
Inicjatywa na rzecz Parku Kulturowego
ZAMEK KRASNYSTAW

KREVNiniejszym mamy zaszczyt obwieścić, iż ruszyła strona internetowa poświęcona w całości tematowi zamku w Krasnymstawie. Celem nowo powstałej strony jest nie tylko popularyzacja wiedzy na temat historycznego obiektu, ale i dążenie do celu jakim jest utworzenie parku kulturowego "Zamek Krasnystaw"

Czytaj całość
Relacja z Nocy Muzeów
NOCY MOC

KREV
Noc Muzeów minęła bezpowrotnie. Tych którzy nie mieli okazji skorzystać z jej uroków możemy pocieszyć, że zdarzenie to zdaje się na trwałe wpisuje już w kalendarz krasnostawskich wydarzeń kulturalnych. Ewentualnie można też po części odrobić straty wynikłe z nieobecności poprzez wizytę w muzeum za dnia, w standardowych godzinach zwiedzania.


Czytaj całość
Noc Muzeów w Krasnymstawie
WYJĄTKOWA NOC

KREV
Krasnostawski Ruch Ekologiczny VIRIDIS zaprasza na Noc Muzeów w Krasnymstawie w której przebieg aktywnie włączamy się poprzez organizację wydarzenia towarzyszącego. W ramach kampanii Ożywić Miasto popieramy i aktywnie wspieramy inicjatywę Nocy Muzeów do której przyłączyło się także Nasze Krasnostawskie muzeum.


Czytaj całość
Ożywiamy Miasto Krasnystaw
PROJEKCJA "TO TYLKO ZWIERZĘTA"

KREV"Ożywić Miasto" to organizowany przez Krasnostawski VIRIDIS cykl wydarzeń kulturalnych, których celem jest wzbogacenie i pobudzenie, finansowo zaniedbywanej, sfery kulturalnej miasta Krasnystaw. "Ożywić Miasto" to zarazem inicjatywa otwarta dla osób, nieformalnych grup i organizacji chcących przyłączyć się do akcji reanimacji krasnostawskiej przestrzeni kulturalnej we współpracy z KREV. Inauguracyjne wydarzenie to premiera filmu.

Czytaj całość
Nabór KREV
ORGANIZUJMY SIĘ !

Image Hosted by FotoZrzut.pl


Krasnostawski Ruch Ekologiczny VIRIDIS poszukuje osób, które chcą zaangażować się w działalność Stowarzyszenia.

Naszym celem jest utworzenie grupy osób, która będzie zajmowała się wybranymi kampaniami, projektami. Zakres działania będzie zależał od osób, które się do nas zgłoszą. Liczymy na osoby kreatywne, z terenu miasta i powiatu Krasnystaw, jak również z terenu całej Polski.

Czytaj całość
Lubelska manifestacja solidarności z Tybetem
LUBLIN PAMIĘTA
10 marca 2012 w wielu miastach świata manifestowano solidarność z Tybetańczykami w ich walce o wolność. Akcja w Lublinie, zorganizowana przez Krasnostawski Ruch Ekologiczny VIRIDIS, miała na celu zwrócenie uwagi na ciągłe łamanie praw człowieka w Tybecie oraz apel do władz krajowych, a w szczególności, Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego o zajęcie zdecydowanego stanowiska w sprawie Tybetu, podobnie jak miało to miejsce, ostatnio, w sprawie Białorusi.

Czytaj całość
Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
CZYTELNIA:

> KRASNYSTAW ZAPOMNIANY

ZABYTKI KRASNEGOSTAWU:

> DWÓR STAROŚCIŃSKI

> POCZTA KONNA

> STAJNIA CARSKA

> ZAMEK W K-STAWIE

> PO AUGUSTIAŃSKIE

ZABYTKI POWIATU:

> WIEŻA W KRYNICY

> ZAMEK W KRUPEM

> ZAMEK W ORŁOWIE

WYBRANE ARTYKUŁY:
>Ludowe obyczaje wielkanocne na terenie powiatu krasnostawskiego

> Chłostra - Chłopcy z Lasu

> Raport o stanie kultury- ochrona dziedzictwa

> Zrozumieć i uzasadnić działania na rzecz wyzwolenia zwierząt

> Wstawaj szkoda dnia

> O wspólną demokratyczną Palestynę - pogrzebać rozwiązanie dwu państwowe

POEZJA I PROZA
> Polityk

> Łowca Glonów

> Poezja i proza wybrana

Copyright KREV 2007/2015 - FUCK THE PSYCHO BUSH


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie